Приємні сюрпризи для власників автомобілів Chery

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Oфіційний дистриб\’ютoр aвтoмoбілів Chery в Укрaїні, кoмпaнія «Сі Eй Aвтoмoтів» (вxoдить дo склaду Кoрпoрaції УкрAВТO), дaрує влaсникaм нoвиx aвтo Chery приємні сюрпризи!

Нaшa кoмпaнія щирo цінує кoжнoгo нaшoгo клієнтa тa прaгнe, aби йoгo досвід від користування автомобілями бренду Chery був максимально комфортним. Саме тому, ми вирішили обставить неочікувану акцію серед тих клієнтів, хто стане власником автомобіля Chery Tiggo 7 Pro в період з 11.08.2021 р. по части 31.08.2021 р. – ці клієнти зможуть отримати сувенір від дистриб’юторської компанії бренду в Україні, после умови виконання дуже простих умов[1]:

  1. Придбати кросовер Chery Tiggo 7 Pro у період з 11.08.2021 р. вдоль 31.08.2021 р.
  2. Власник автомобіля має зняти та викласти сверху свою сторінку в соціальних мережах Facebook аль Instagram своє коротке відео з враженнями від володіння новим автомобілем Chery Tiggo 7 Pro та відмітити одну з офіційних сторінок бренду Chery в Україні: Facebook разве Instagram та надіслати нам повідомлення для це на адресу info@chery.ua.[1]

В результаті клієнти зможуть отримати сувенір у вигляді моделі Chery Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18, що виконана получай дуже високому рівні, з максимальною деталізацією автомобіля. После того ж, ця марка унікальна і придбати її наразі в Україні неможливо.

Сиречь чекаємо на вы в офіційній дилерській мережі бренду в Україні. После того ж у Вас ще й залишиться минута поїхати на ньому у відпустку!

[1] Акція діє в дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» – з 11.08.2021 р. за 31.08.2021 р. Під сувеніром мається для увазі – рекламно-сувенірна продукція у вигляді моделі Chery Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18. Умови акції: сувеніри отримають перші шістдесят учасників акції які виконають всі наступні умови – необхідно придбати кросовер Chery Tiggo 7 Pro у офіційній дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» у період з 11.08.2021 р. в соответствии с 31.08.2021 р , зняти та викласти Ваше відео тривалістю що найменше 30 секунд з враженнями від автомобіля Chery Tiggo 7 Pro получай власну сторінку у соціальних мережах Facebook или Instagram з відміткою офіційних сторінок бренду Chery в Україні: Facebook нежто Instagram та надіслати нам повідомлення ради це відео сверху адресу info@chery.ua. Кількість сувенірів обмежена та визначається і регулюється ТОВ «Сі Ей Автомотів».

Отримуйте більше інформації насчет Акції та Знижки получи Автомобілі та Сервіс получи Telegram-каналі і Facebook наших партнерів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.