В Україну надійде додаткова партія Volkswagen T-Roc

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Відділ прoдaжу aвтoцeнтрів «Aтлaнт-М» в Києві пoвідoмив прo плaни пoстaвки брeндoм Volkswagen в Укрaїну дoдaткoвoї пaртії кoмпaктнoгo міськoгo крoсoвeрa T-Roc, щo стaв однією з найпопулярніших моделей у SUV – лінійці бренду в 2021 році.

Наразі, ще по початку продажів вже оновленої моделі, які заплановані в 2022 рік, раньше складів їх автоцентрів надійдуть десятки автомобілів поточного покоління в асортименті кольорів комплектацій Style та Sport. Ціни (авто)машина з цієї партії, що будуть доступні в «Атлант-М», вже відомі:

  • T-Roc Style від 774 928 грн. з ПДВ*
  • T-Roc Sport від 870 128 грн з ПДВ*

Орієнтовний строк надходження предварительно складу автоцентрів: кінець грудня – початок нового року

Компактний T-Roc поєднує в собі практичність SUV та спритність хетчбека. А ще – це в области-справжньому сучасний кросовер, що підтверджують високоефективний двигун 1.5TSI evo, асистенти водія: “Lane Assist” (асистент утримання смуги руху), “Hill Start Assist” (асистент рушання вгору), политическое устройство фронтального контролю “Front Assist”, прием Start-Stop та бездротовий App-Connect: Apple CarPlay/Android Auto (з комплектації Style).

Давно того ж T-Roc має найспортивніший зв’язок SUV з дорогою завдяки точності налаштувань компонентів підвіски, амортизаторів і стабілізаторів. Системка прогресивного керування кросовера надає водієві покращені можливості контролю під период водіння в динамічному стилі і забезпечує підвищений уют у повсякденних поїздках.

Відправити раньше «Атлант-М» попередній запит сверху автомобіль з додатковї партії Ви можете после телефонами:

  • Вацлава Гавела, 4, 044 391 44 44
  • Дніпровська наб., 16, 044 536 9 536
  • 0 800 30 11 22 (безкоштовно з мобільного)

либо онлайн у чат мессенджеру

* ціну вказано станом нате 02.12.2021 року из-за курсом 1$=27,2 грн.

Посилання: https://www.atlant-m.ua/novyny/volkswagen-t-roc

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.