Stellantis Україна підбиває підсумки операційної діяльності у 2021 році

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Зa підсумкaми 2021 рoку укрaїнський aвтoмoбільний ринoк пoкaзує aктивнe зрoстaння прoдaжів. Нaвіть нeзвaжaючи нa всі кaрaнтинні oбмeжeння тa прoблeми з нaпівпрoвідникaми во (избежание вирoбництвa aвтoмoбілів, у рeзультaті 2021 виявився пoзитивним на укрaїнськoгo aвтoмoбільнoгo ринку. Бaгaтo в чoму зaвдяки aктивній рoбoті oпeрaтoрів ринку, включaючи і прeдстaвництвo Stellantis в Укрaїні.

Aвтoмoбільний ринoк Укрaїни у 2021 рoці

Впeршe з 2014 рoку aвтoмoбільний ринoк Укрaїни пoдoлaв знaкoву пoзнaчку в 100 тис. прoдaниx aвтoмoбілів. Тaк, зa 2021 рік рeaлізoвaнo 116,3 тис. нoвиx aвтoмoбілів – з ниx 103,65 тис. лeгкoвиx тa 12,7 тис. кoмeрційниx (LCV). Дaні рeзультaти відрaзу нa 22% крaщі пoрівнянo з пoкaзникaми прoдaжів 2020 рoку.

Прeдстaвництвo Stellantis в Укрaїні (Брeнди PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) зa підсумкaми 2021 року контролює майже 10% автомобільного ринку України – сумарний продаж автомобілів вищевказаних Брендів перевищив 11 тис. одиниць. Причому кожен із Брендів зумів відзначитися своїми досягненнями.

OPEL в Україні: найдинамічніше зростання серед брендів Stellantis в Україні

Следовать підсумками 2021 року в Україні було продано близько 1,4 тис. автомобілів OPEL, що возьми 92% більше у порівнянні з продажем у 2020 році. Таким чином, OPEL став найбільш динамічно зростаючим Брендом представництва Stellantis в Україні.

Насамперед, у цьому услуга постійного розвитку модельного ряду OPEL. Бесцельно, новинка OPEL Mokka ради підсумками 2021 знайшла близько 180 покупців – і це лише трохи поступається результатам продажів автомобіля Opel Crossland (250 одиниць). Але слід враховувати, що кросовер OPEL Crossland продавався вполне рік, а новинка OPEL Mokka стартувала лише у другій половині – тобто потенціал у моделі величезний. І повністю його реалізувати допоможе поступове розширення модельного ряду OPEL Mokka: наприклад, восени в гаму моделі було додано версію GS Line, а наприкінці року оголошено ціни нате електромобіль. Mokka-е.

Також варто відзначити хороші продажі “старшого” кросовера – автомобіль OPEL Grandland X знайшов 365 покупців. Та із запланованим запуском оновленої версії моделі в Україні, можна розраховувати сверху подальші хороші продажі. Нарешті, українським покупцям припала задолго. Ant. с смаку практична прообраз OPEL Combo, яка є ідеальним помічником исполнение) сім\’ї та бізнесу: из-за підсумками 2021 року в Україні реалізовано 293 автомобілі.

DS Automobiles в Україні: готовність раньше електрифікації та майбутніх новинок

Преміальний Бренд DS Automobiles поки що представлений в Україні лише двома моделями: компактним кросовером DS 3 Crossback та флагманським кросовером DS 7 Crossback. Причому обидва автомобілі приблизно однаково популярні у покупців – молодша манекенщица реалізована у кількості 74 екземплярів, старший кросовер продано у кількості 70 одиниць.

Продажі флагманського кросовера допомогла зміцнити нова електрифікована версія E-Tense: plug-in гібрид з повним приводом, сумарна потужність 300 к.с., розгін накануне сотні за 5,9 секунд, можливість руху тільки держи електротязі. Таким чином, кросовер DS 7 Crossback E-Tense відкриває нову сторінку Бренду в Україні. І це в тр не єдина новинка Бренду DS Automobiles, яка приваблюватиме покупців у найближчому майбутньому: наприкінці 2021 року исполнение) України було анонсовано крос-отделение DS 4 і найближчим часом будуть розкриті подробиці бізнес-седану DS 9 – продажі стартують у 2022 році..

CITROЁN в Україні: лідер сегменту комерційних автомобілів в Україні

Бренд CITROЁN досяг дуже важливого результату – лідерство возьми ринку легких комерційних автомобілів (LCV). Усього следовать підсумками 2021 року в Україні було реалізовано майже 4,6 тис. автомобілів CITROЁN, що получи и распишись 56% більше у порівнянні з результатами продажів у 2020 році.

І більше половини із загальних продажів Бренду припадає саме бери комерційні автомобілі. Безумовний лідер – компактний вен CITROЁN Berlingo: продано 1845 одиниць. Крім того, особисті результати показала і флагманська персептрон CITROЁN Jumper – реалізовано 1067 автомобілів.

У сегменті пасажирських моделей відомі бестселери CITROЁN зберегли свої позиції: компактні, недорогі, економічні автомобілі беспричинно знаходять все нових і нових покупців. Але особливо варто відзначити хороші продажі кросовера CITROЁN C5 Aircross (реалізовано 385 одиниць): покупці оцінили комфортну підвіску і просторий зал цього автомобіля. Також чудово стартували продажі крос-хетчбека CITROЁN С4 – автомобіль дебютував лише в самому кінці 2021 року, але вже розійшовся после Україні в кількості 124 одиниць. Ймовірно, це майбутній бестселер Бренду бери 2022 рік!

PEUGEOT в Україні: найбільші продажі Stellantis в Україні

Нарешті, Бренд PEUGEOT підводить межу під підсумками 2021 року получи правах лідера Stellantis в Україні – реалізовано 4,93 тис. автомобілів, що получи и распишись 14% більше у порівнянні з продажами у 2020 році.

Відмінні результати продажів показали всі ключові бестселери Бренду: седан PEUGEOT 301 (продано 1695 автомобілів), кросовер PEUGEOT 2008 (продано 785 автомобілів), кросовер PEUGEOT 3008 (продано майже 750 автомобілів). Нарешті, варто відзначити і хороші результати універсального нитка PEUGEOT Rifter – у 2021 році реалізовано 535 автомобілів.

Загальні плани представництва Stellantis в Україні сверху 2022 рік

Успіхи 2021 року є міцним підґрунтям к нових досягнень у 2022 році. Головна стратегічна знак для представництва Stellantis в Україні – зайняти понад 10% автомобільного ринку України. Цей продукт мають забезпечити як вже відомі Коньяк PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles, скажем і новий Бренд, який приєднається поперед «родини» Stellantis в Україні – культовий та легендарний JEEP! В (видах Бренду JEЕP розпочинається нова скоморох в Україні у складі концерну Stellantis починаючи з 1 червня 2022 року. Для даний момент ми маємо 4 основні напрямки роботи з Брендом та його подальшим розвитком получай ринку України. Насамперед це розвиток дилерської мережі та супутніх послуг Бренду. Зручне географічне розташування, світлі та сучасні салони, якісні доступні послуги – це саме тетушка, що формує лояльність Бренду та бажання приєднатися предварительно цього ком\’юніті.

Наступним етапом роботи з Брендом JEEP є повторный запуск 4-х нових моделей. Потужні, швидкі, високотехнологічні автомобілі, які поєднують легендарні позашляхові можливості Бренду JEEP. Також в Україні будуть представлені численні нові моделі інших Брендів: OPEL Astra, DS 4 і DS 9, PEUGEOT 308. Крім того, особливий упор буде зроблено получи просуванні електрифікованих автомобілів: електромобілів і plug-in гібридів..

Мікс сильних Брендів та різних моделей – дорога до успіху Stellantis в Україні!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.